Klikněte a zadejte text

Hodnocení účastníků


Kurzy v pandemickém roce 2020 (1. 7. a 2.10. 2020)

O kurzu jsem se dozvěděla ze zadní strany časopisu Psychologie dnes, který mám předplacený.  Kurz má očekávání splnil 100%, a i když jsem o celém přemýšlela druhý den, nenašla jsem nic, co bych hodnotila jako negativní, co by mi vadilo. Nezbývá než poděkovat za velmi zajímvavý kurz, který naprosto splnil, ne-li předčil má očekávání. Třešničkou na dortu pro mne bylo, že jste při přednesu, který byl skutečně záživný, nepoužívala téměř žádá "vycpávková slova", a tak celé nebylo zbytečně rušeno, což rozhodně není případ každého přednášejícího. Krásné letní dny a vše dobré Jitka

Co bych u paní lektorky určitě vyzdvihla, je jakási profesní skromnost a pokora - přestože její projev působí sebevědomě, sebejistě a temperamentně, pociťovala jsem "za" těmito (žádoucími) aspekty i výše zmíněné, což mi u druhých vždy bylo a je velmi sympatické. Tyto vlastnosti jsem nevnímala pouze z jejího přednesu, ale potvrdilo se mi to i v situacích, kdy jsme měly analyzovat rukopis jedna druhé - lektorka vždy kvitovala, pokud určitá interpretace nebyla podána příliš vehementně a s "naprostou jistotou", ale s jakousi opatrností, byť danou skutečnost neřekla na rovinu. Prostředí pro mě znamenalo příjemný standard 😉. Organizace se mi zdála vynikající - vůbec jsem nezpozorovala žádný chaos a zmatenost - na jedničku 👍😉. Ráda kurz doporučím, nezdál se mi vůbec drahý. I vzhledem k tomu, že se ještě poměrně krátkou dobu vyrovnávám s tragickou smrtí jednoho z mých nejbližších, velmi bych ocenila kurz zaměřený na tematiku truchlení. Smrt je podle mě v naší společnosti stále ještě tabuizované téma, přitom je potřeba o ní mluvit, promlouvat o svém zármutku, stesku, příp. šoku, výčitkám svědomí atd., a osobně se domnívám, že podobně zaměřený kurz by ocenilo více lidí, protože smrt je něco, co zkrátka do našich životů neodmyslitelně patří, a vzájemné sdílení zkušeností v kurzu by dle mého mohlo mít mimo jiné i vyloženě terapeutický účinek. Další tematika, která by se mi zamlouvala, by se mohla týkat stigmatizace duševních onemocnění, což je podle mě taktéž důležitá problematika, pramenící dle mého z mnohdy velmi malého povědomí většinové společnosti o těchto nemocech - to je ovšem podle mě ale velký problém, před kterým by se neměly zavírat oči. Děkuji Kateřina

Pracuji ve školství, Portál je nám blízký, odebíráme Informatorium a tam jsem se dozvěděla o kurzu. Otevřel mi "dveře", některé věci se mi spojily, ale našla se i nová témata k zamyšlení a hledání souvislostí, Prostředí bylo super milé a příjemné. Děkuji Jana

 1. vyhledala jsem kurzy grafologie na internetu a vybrala Vás
 2. z kurzu, lektorky i z prostředí jsem byla nadšená
 3. velmi příjemné a hezké
 4. spokojenost, žádný problém
 5. ano, ráda se zúčastním
 6. Zajímala by mě např. "řeč těla" apod. 


O kurzu jsem se dozvěděla z Vašeho úvodu jedné přednášky v Městské knihovně, poté info na webu Portálu. Kurz splnil má očekávání, moc ráda doporučím. Potěšila mě i výborná organizace, líbí se mi předem zaslaný obsah kursu několik dní předem, oceňuji i malé občerstvení na stolečku pro každého účastníka - je to milá pozornost, také info o možnostech, kam zajít na oběd. Přála bych si  něco jako "grafologie pro pokročilé" od stejné lektorky - Eva je prostě výborná :-).
Také by mě zajímalo vše z psychologie pro učitele (např. vhodné metody výuky pro různé typy osobností, práce s "problematickými" žáky, prevence kázeňských problémů-šikany atd. Jak jsem již psala vzkaz pro paní lektorku - vše bylo výborné, kurz splnil mé očekávání, ba předčil, paní lektorka byla vynikající, tedy ani nemám náměty na zlepšení. 

Hodnocení kurzu, jednoduše skvělé, téma super podané i díky skvělému přístupu a přednesu paní lektorky.

Děkuji Kratochvílová1. Zdroj: Internet
2. Kurz byl fajn, přivítala bych jeho rozložení na delší čas - více prostoru pro vše, co graf. nabízí.
Lektorka je úžasná!
3. Prostředí bylo příjemné...jen jsem postrádala regulaci tropických teplot
4. Organizace byla skvělá
5. Již jsem se přihlásila na další kurz
6. Pedagogika-ADHD, nadané dítě ve škole, výuka 1. stupeň
Psychologie-grafologie ( intenzivní dlouhodobější výuka), psychologie všeobecně, systemický
přístup

 1. Hledala jsem na webech kurz grafologie. Našla jsem ho na Vašem webu a díky tomu jsem si následně i předplatila časopis Psychologie Dnes.
 2. Nečekala jsem v jednodenním kurzu nic závratného. Takže předčil mé očekávání. Lektorce se dařilo vtěsnat spoustu věcí do těch několika hodin. Navíc přidala odkazy na knihy atp.. U lektorky mě velmi potěšilo její nadšení pro přednášení tohoto tématu. Člověka to pozitivně pohltilo.
 3. Dostupnost školící budovy byla výborná. Trochu nešťastné je v té místnosti nahoře větrání. Při otevřených oknech létaly naše materiály a lahve s pitím. Jinak místnost byla prostorná dost.
 4. S organizací jsem byla spokojena. Vše v pořádku
 5. Objednám si Grafologii II. A dále by mě zajímaly např. nějaké psychologické metody pro práci s týmem. 

 


Říjen 2019 akreditovaný kurz MPSV "Zdravé sebevědomí jako základ spokojenosti klienta i pracovníka"

Naučila jsem se, jak se zbavit stresu a ne ho jen minimalizovat, v práci to uplatním mezi klienty.

Získala jsem nový pohled na slovo "sebevědomí", moc fajn, děkuji.

Po semináři jsem si uvědomila, že je nutné více relaxovat, abych odolala stresu.

Z kurzu si odnáším určité techniky, které budu moci využít v práci s klienty.

Hodnotný a v praxi využitelný kurz. Zajímavé kreslení. Paní lektorka moc milá a ochotná, hezky a srozumitelně vysvětluje.

Protože se o psychologii sama zajímám, moc nového jsem se nenaučila, ale zajímavé bylo zhodnotit si, jak jsem na tom já, uvědomila jsem si,  že jsem na tom celkem dobře, lépe než v minulosti, což je pro mě pozitivní a určitě to využiji až se nebudu cítit nejlíp. Už teď mě to povzbudilo!

Byla jsem nad očekávání spokojená!

Velmi zkušená a pozitivně naladěná lektorka. Doporučuji budoucí spolupráci! Snad se shledáme!

Příště bych si zase přála na seminář paní Kubovou.

Paní Kubová byla plná energie, moc se mi to líbilo. Děkuji!


2018 Kurz První dojem nezná druhou šanci

Skvělá lektorka, bohaté interakce ve skupině, zajímavá psychologická cvičení, která jsme si vyzkoušeli na vlastní kůži.

Děkuji za příjemný a oslovující seminář, profesionální lektorku, práci a hlavně aktivní zapojení nás - posluchačů.

Pěkné, přínosné, podnětné. Příjemná atmosféra.

Velmi milé setkání, příjemně strávený den pod vedením paní lektorky Evy Kubové. Po absolvování tohoto kurzu budu lidem více koukat do očí a více

poslouchat s očima zavřenýma.

Kurz se mi velmi líbil, jsem moc ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Skvěle kombinoval přednášku se zapojením účastníků.

Vše bylo dobře uspořádáno, byla možnost vyzkoušet si své poznatky.

Ráda přijdu i přísště a budu se těšit, že se dozvím něco nového o sobě.

Kurz se mi velmi líbil, jsem spokojená. Očekávala jsem rozvedení problematiky více do hloubky. Tyto informace pro mne byly trochu opakováním.

Velmi pozitivně hodnotím malou skupinu příjemných, komunikativních a inspirujících posluchačů. Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli, jak obžížné je poznat, 

když někdo lže, i jak je náročné být ten, kdo se snaží druhé předsvědčit o tom, čemu nevěří. Být sám sebou je nejlepší recept, jak se prvního dojmu nebát.


S kurzem jsem byla velmi spokojena. Škoda, že nebyl alespoň dvoudenní. Paní lektorka Kubová měla připravenou úžasnou prezentaci.

Jsem předplatiletkou Psychologie, kurz mě zaujal a splňoval kritéria náplně mé práce i očekávání zaměstnanvatele.


2017  v nakladatelství Portál

Kurz se mi moc líbil. Nejlepší a nejzajímavější byly příklady z praxe. Super - osobní rozbory.
Moc díky a ať se daříVelice užitečný a přínosný kurz. Poutavé povídání. Velice příjemný projev přednášející.
Určitě využiji získané poznatky.

(podpis nečitelný)Váš kurz se mi hrozně líbil, protože jste dokázala obsáhnout takové množství infa
v omezeném čase a i přesto jsem vše pochopila. Určitě bych si nějaký z Vašich kurzů

zopakovala hlavně kvůli vašemu pozitivnímu přístupu. Rozhodně to přesáhlo má očekávání.
Děkuji :-)

NátálieDnešní grafologický kurz mi přinesl nové informace ohledně písma, pohled na sebe samotnou

a ostatní přítomné milé dámy a slečny. Kouzelný úsměv a milý přístup paní lektorky Evy mě dobíjel
energií, kterou při pátku již nemám. Kurz byl bez chyby! Děkuji JitkaKurz hodnotím kladně, má očekávání splnil na 150 %. Vůbec jsem tolik nečekala. Ráda bych pokračovala,

třeba v půlročním intervalu.
Moc děkuji Monika


Hodnocení:

- velice dobře strukturované
- jasně vysvětlené teorie
- dostatek ukázek
- skvělá praktická část
- příjemná atmosféra
- určitě bych kurz doporučila přátelůmPRIMA STRÁVENÝ DEN, který mě obohotil :-)
Děkuji Renáta


Kurz byl přínosný, ale bohužel krátký. Myslím, že by bylo fajn nechat příště napsat účastníky
dopis k rozboru hned na začátku, před tím než poznají základy grafologie. Počet 7 účastníků
je super, více bych nevolila. Přínosná byla teorie i rozbor.
Děkuji za taháček. :-)Prosinec 2016 v nakladatelství PORTÁL

Kurz Grafologie byl evidentně připravován s mimořádnou pečlivostí a snahou o zdokonalení všech účastníků za velmi krátkou dobu. Největším bonusem kurzu byla osobnost vážené paní lektorky Evy Kubové s jejím empatickým přístupem k účastníkům a jejím zapálením pro přednášenou problematiku, zejména snahou o zpestření výkladu zábavnější a poutavou formou.

Irena Posedělová


Grafologický kurz splnil má očekávání. Rozšířil mé obzory ohledně grafologie. Myslím, že se i nadále budu v tomto oboru vzdělávat. Pokud bude pokračovací kurs jistě se zúčastním !

Gabriela Schillerová


Ke kurzu grafologie mohu říci jenom samá pozitiva ! Ze začátku jsem se tedy obávala, že grafologie
je spíše taková dojmologie, ale postupem času přesvědčila Eva Kubová i mě, racionálního skeptika, o kouzlu a pravdivosti grafologie ! Jenom samá spokojenost ! Těším se na další kurzy !

Karolína Samková


Paní lektorka je moc milá, energická a velmi sympatická ! Kurz s ní byl velice zábavný,  díky jejímu podání jsem se toho naučila snad i více než jsem očekávala. :-) V budoucnu se určitě ráda zúčastním i dalších kurzů !

Tereza Vlčková

 Prosinec 2015

Kurz byl báječný, velmi dobře strukturovaný, pochopitelný, pozitivně laděný.
Hodně jsem se naučila.

Prosím o pokračování !
Petra

S kurzem jsem byla spokojená, i za pár hodin jsem získala návod, jak na to, jak si udělat
rychlý náhled na písmo člověka. Moc mě to bavilo, lektorka byla vstřícná, milá, nápomocná.
Kurz určitě doporučuji !
Lenka


Kurz: První dojem nezná druhou šanci:

Tento kurz splnil má očekávání. Vše bylo dobře vysvětleno, byla možnost ve scénkách vyzkoušet
své poznatky. Kolektivně se obohatit o zkušenosti s různých profesí.

Denisa Sůcová

Kurs se mi velmi líbil, jsem moc ráda, že jsem se ho mohla zúčastnit. Skvěle kombinoval
přednášku se zapojením účastníků. Na vlastní kůži jsme si vyzkoušeli, jak obtížné je poznat, kdy někdo lže, i jak je náročné být ten, kdo se snaží druhé přesvědčit o tom, čemu nevěří. Být sám sebou
je nejlepší recept, jak se prvního dojmu nebát. Ráda přijdu i příště a budu se těšit, že se hlavně sama
o sobě víc dozvím.
Děkuji Martina Vránová

Děkuji za příjemný a osvěžující seminář, profesionální lektorskou práci a hlavně
aktivní zapojení nás posluchačů. Moc se mi kurz líbil.

Dana Tůmová


Kurz: První dojem nezná druhou šanci:
12. 11. 2015

Kurz byl velmi zajímavý a podnětný. Škoda, že nebyl alespoň dvoudenní. Paní lektorka Kubová měla připravenou úžasnou prezentaci. S kurzem jsem byla velmi spokojená.

Alena Ptáčková


Prosinec 2015

Evička je výborná, usměvavá, pohodová lektorka. Celý kurz byl v tomto duchu také vedený, klidná, pohodová atmosféra. Naučili jsme toho opravu hodně. Moc díky za veškeré informace Jsem nadšená, určitě bych k Evičce přišla na další kurz ! Bylo to bezvadné !
Díky Baruš
(Mgr. Barbova Dobiášová - psycholog)


Velká spokojenost ! Moc děkuji za příjjemný a profesionální přístup. Moc mě to bavilo. Grafologie mě zaujala a určitě se jí budu věnovat i dále Těsím se na knihu ! Hodně síly do vydání Jirka

Kurz: První dojem nezná druhou šanci:
12. 11. 2015

Pěkné, přínosné, podnětné, příjemná atmosféra!

Vlastimil Peer


Kurz: První dojem nezná druhou šanci:

Velmi milé setkání a příjemně strávený den pod vedením paní lektorky Evy Kubová
Po absolvování tohoto kurzu budu lidem více koukat do očí a více poslouchat s očima zavřenýma.

Hana Budišová


Hezké, příjemně a užitečně strávený čas !
L.
 

Seminář (První dojem, nezná druhou šanci) je skvělý, každý seminář s paní Kubovou je skvělý, jelikož se dozvídáme spoustu věcí, které je možné využít v praxi.

Hana Matějovská, SAP ČR, spol. s r.o.


9.11. 2015

Kurz zcela splnil má očekávání. Když jsem se přihlásila, delší dobu jsem byla
v očekávání, kdy se začne, na webu jsem se dočetla samé pozitivní recenze a mohu
potvrdit. Paní Kubová je opravdu odborník a grafologie mne začala velmi zajímat
a určitě se budu i do budoucna o tento "obor" zajímat.

Děkuji Lenka


9.11. 2015

Mnohokrát děkuji za zajímavá setkání. Myslím si, že jsem se dozvěděla mnohé
jak o sobě, tak i lidech okolo sebe. Je spousta zajímavostí, které zde byly odhaleny
na našich setkáních. Nemohu se ubránit (v běžném životě) na ně zaměřovat ...třeba
si proklepnout nového šéfa dle podpisu není vůbec k zahození :-). Očekávání byla
naplněna, zase více rozumím těm, které mám ráda - lidem.

Děkuji mohokrát Petra Dolejšová


9.11.2015

Kurz probíhal zábavnou formou a po šesti lekcích jsem schopná provést
základní rozbor. Kurz se mi moc líbil.
Markéta

31.4. 2015
Nabitý program, neztráceli jsme ani minutu času, každá hodina využitá naplno,
hezky rozložená dávka teorie a hravosti /cvičení. Rozhodně ve mě kurz vzbudil
zájem o grafologii a vůbec psychodiagnostiku jako takovou. Kurz mě naučil
dívat se na písmo novým pohledem a najít tak další živnou půdu pro mou
zvídavost.

Bc. Monika Holeková
Recruitment Specialist
Manpower Group s.r.o.
Expert v oblasti HR

31.4. 2015

Z kurzu grafologie jsem byla opravdu nadšená. Lektorka Eva je velmi pozitivní,
energický člověk, který mně každou lekci přesvědčil, že peníze utracené za tento
kurz se mi vrátí. :-)

Lída


31.4. 2015

Kurz grafologie se mi moc líbil. Dozvěděla jsem se praktické návody, jak posuzovat rukopis
a jiné výstupy - písemné, grafické, co v nich hledat z hlediska typologie, temperamentu,
extraverze, introverze, stability a lability. Je to pro mě užitečné, protože se setkávám
s lidmi a posuzuji k čemu se hodí.

Mgr. Jana Langová
finanční manažer operačních programů na MŠMT


31.4. 2015

Kurz byl velmi zajímavý. Lektorka je úžasná, umí zaujmout. Posunuly mě tyto hodiny
strávené grafologii novým směrem. Kurzy tohoto typu jsou skvělé. Samovzdělávání
je důležité!

Děkuji Monika

31.4. 2015

Kurz splnil mé očekávání. Bylo to příjemné setkání.
Škoda, že to tak uteklo.

Hanka

31.4. 2015

Kurz grafologie byl jedním slovem skvělý, díky za něj"
Milena Chleboradová

31.4. 2015

Kurz byl výborný, pochopila jsem základy grafologie a s tím věci spojené.
Děkuji Lucka Svačinová

31.4. 2015

Evi, díky moc za Vaši energii a přátelský přístup. Velmi si vážím názorných
ukázek, příkladů a pohodové atmosféry při hodinách.

Díky Pavla Šimečková
Specialist in the management of execution and State questions
Raiffeisen stavební spořitelna a.s.

31.4. 2015

Vynikající, zábavný kurz.
Petr Merta
(fotoreportér ČT 1, Květy apd.)

31.4. 2015

Dobrý večer,
čas tohoto sezení již vypršel. Čekala jsem asi něco jiného, ale jsem hodně mile překvapena.

Díky s pozdravem
Vacková Zdenka

15.12.2014

Milá Evo, děkuji za kurz, velmi jsem si tu odpočinula a dozvěděla se spoustu nových věcí.
Těším se na další Lucie 

15.12.2014

Děkuji za příjemně strávený čas v kurzu, své další vzdělání, a že mě tato oblast vždy zajímala.
Bylo to poučné a těším se na rozbory písem svých kamarádů. Ráda se zúčastním pokračování.
Díky Martina L.

15.12.2014

Děkuji ti za příjemně strávené večery. O grafologie jsem již něco na začátku věděla, ale tohle
mě více utvrdilo v možnostech, co se dá na lidech poznat. Psychologie osobnosti mě velice
zajímá. Na další kurz bych klidně ráda šla, protože kdybych měla čas tak tohle klidně studuju.
Díky moc ! A těsím se na viděnou v oddíle. Martina K.


15.12.2014

Zhodnocení grafologického kurzu:
Získala jsem základní informaci o tom, jak lze grafologický rozbor provést. Lektorka Eva se nám snažila v poměrně krátkém časovém úseku sdělit co nejvíce informací a indícií. Připravila pro nás velmi pěkně vypracovaný tahák s nejdůležitějšími údaji. Velmi oceňuji její přátelský přístup, snahu logicky vše vysvětlit a povzbudit studenty ve chvílích tápání. Nicméně se mi zdá, že nás tlačil čas a všichni bychom přivítali delší hodiny, a nebo více setkání. Je jasné, že tak obsáhlý obor, kterým grafologie dozajista je, vyžaduje dlouhé studium. To už záleží na každém zájemci. Jsem ráda, že jsem alespoň trochu nahlédla "pod pokličku" a doufám, že tuto schopnost využiju k rozpoznání vlastností mých blízkých. Lituji, že se nemohu zúčastnit posledního kurzu s mandalou a snad se trošku dozvím něco o jejím rozboru. Alespoň to mám od Evičky slíbeno. Děkuji za pět večerních úterků a snad se ještě někdy setkáme. Zdraví Dana P.

10.11.2014

Byl to příjemný čas, který jsem si opravdu užila. Rodina si ze začátku dělala legraci, ale ke konci se všichni vždy ptali co jsme brali. Čekali na mě večer, dělali si testy, přetahovali se o knížku.
Pozitivita pro celou rodinu.
Díky Hedvika

10.11.2014

Díky za příjemně prožité hodiny, které byly hravé, obohacující. Bylo v nich "od všeho kousek",
odcházím s pocitem, že jsem nakoukla pod pokličku grafologie. Zároveň je mi jasné, že kdo se
chce stát opravdu grafologem, musí ujít dlouhou cestu. Ale já teď už vím určitě základy. :-)
Díky Evě, která byla úžasná !
Marta

10.11.2014

Kurz grafologie byl úúúžasný. Zajímavý, přínosný. V žádném případě mě nezklamal.
Ráda bych pokračovala. Paní Eva je moc milá a ještě úžasnější než grafologie.

Anna Komárková

10.11.2014

Ahoj Evi,

děkuji za příjemný kurzík Grafologie. Stejně tyhle věci budu vždycky dělat podle intuice :-)!
Základ dobrej, určitě budu rozebírat osůbky :-)!
POSLEDNÍ HODINA SUPER S MANDALAMA :-)
Mám Tě ráda Pá D.

1.12.2012

Bylo to perfektní - maximum 5 s hvězdičkou. Těšil jsem se vždy na další pokračování - škoda, že byly jen tři. Byla jsi Evo super - přirozená, nadšená, chytrá, vzdělaná ... Jestli budeš někdy něco nového pořádat, dej vědět.

Moc dík Jirka

1.12.2012

Moc mě překvapilo kolik jsem se o sobě zase dozvěděla. Kolikrát jsem překonala sebe sama. Je to růst. Opět musím Evě velice poděkovat za otevření dvěří a poznání do světa nevědomí. A to s úsměvem a neuvěřitelnou energii, pohodou i nadšením.

Děkuji Lenka

 
1.12.2012
Psychologem nanečisto II:

Kurz se povedl. Dozvěděli jsem se nové věci i o sobě. Myslím, že nás to posune dále. Myslím, že jsme byli dobrá parta a doufám, že se ještě sejdeme. Eva je výborná lektorka.

Díky Stáňa1.12.2012
Psychologem nanečisto II:

Poprvé jsem se viděla při prezentaci na videu. Bylo to pro mě velkým obohacením. Složení lidí v kurzu bylo super a dobře se nám komunikovalo.
Kurz rozšířil naše znalosti grafologie, ale hlavně jsme si ověřili naší nevědomovu
komunikaci naší osobnosti.

Alena


1.12.2012
Psychologem nanečisto II:

Líbilo se mi to víc než grafologie, protože ta mi fakt nešla a ted jsem věděla,
o čem se mluví.

Děkuju Vendula

27.11.2012

Před kurzem jsem si o sobě myslela, že jsem těžce introvertní melancholik ... Dneska už vím, že ostatní mě vidí jako extrovertního cholerika, který je trochu akčnější a komplikovanější, než myslel. Děkuji za otevření nových komor uvnitř mé osobnosti a o nový, rozhodně neotřelý pohled na svět kolem. Byl to očistný zážitek, který mě inspiroval k hlubšímu zamyšlení nejen nad vlastním životem. :-) Rozhodně jsem ještě neskončila ! Díky

Terka

27.11.2012

Děkuji Evě za krásně prožité úterní kurzy, které jsem si neuvěřitelně užila. Do teď jsem neměla ani páru o tom co vše může člověk v grafologii vidět a po poznání několika hodin grafologie mě to velice baví a je pravda, že teď stále někoho otravuji, aby mi něco napsal a pokouším se o grafologický rozbor. Co teď udělám, jak budu někoho přijímat na práci na farmu, tak určitě mi bude muset svůj životopis napsat rukou. :.) Moc děkuji Evo za spousta krásných chvil a spousta nového poznání a i za některé věci, které jsem si o sobě potvrdila a i nějak našla. Moc děkuji.

Helena Suková

7.10.2012

Naprosto skvěle strávený čas. Eva je výborná lektorka a velmi milá a báječná osobnost. Informace, které jsme dostali mě zaujaly natolik, že se
o tento obor určitě budu dál zajímat.

Alena

7.10.2012

Kurz určitě doporučuji. Získala jsem nové poznatky z grafologie a tím se mi zvýšil pohled do lidské duše. Netušila jsem, jak moc písmo dokáže odkrýt pocity, nynější stav a mé myšlenky. Velmi obohacující, hned budu zkoumat dál.

Děkuji A. Jakubalová

15.7.2012

Kurz naprosto splnil, až předčil má očekávání. Možnost dozvědět se něco o sobě i druhých je k nezaplacení. Je to implus, který vás zapálí. Báječná atmosféra, klid a nenásilnost. Doufám, že díky informacím, pohledům a impulsům, které mi Eva předala budu lepším a chápavějším člověkem.

Lenka

15.7.2012

Navštívila jsem kurz Psychologem nanečisto I. Abych se přiznala, dlouho jsem váhala, přišlo mi to docela drahé a nikde žádná záruka. Nicméně jsem do toho šla a rozhodně nelituji. V kurzu jsem se o sobě dozvěděla i něco nového, něco jsem si jen potvrdila, trochu se i při psychologických cvičeních odreagovala, ale hlavně jsem nahlédla do tajů grafologie, a myslím, že jsem jí propadla, takže se jí budu věnovat a studovat dále.

Eva T.

15.7.2012

Chtěla bych vám říct, že jsem moc ráda, že jsem navštívila tento kurz. Všem bych ho doporučila. Hodně jsem se tady naučila. Dal mi hodně pozitiva do mého já. Postupy výuky mi také vyhovovaly a dobře učily. Chtěla bych poděkovat, paní "učitelce" a doufám, že bude dále pokračovat ve své výuce.

Děkuji Andrea Zavaďaková


30.6.2012

Náplň kurzu mě oslovila a moc se mě líbila. Splnila moje očekávání. Velice mě oslovila první část psychologie. A možnost poznat sama sebe. Nemám žádnou výhradu ani připomínku. Velice Evě děkuji za její milou společnost a lásku k tomu co dělá. Je to na ní poznat!

Pavla


30.6.2012

Na kurzu jsem si potvrdila pár věcí o sobě, o kterých vím, ale nelíbí se mi, zkusím tedy zapracovat na zlepšení. Evě moc děkuji, bylo to milé a zábavné. Pozitivně hodnotím i obědový program !

Vendula

30.6.2012

Tento kurz mi vybrala kamarádka, nevěděla jsem co mě čeká. Jsem příjemně překvapená, že jsem po několika hodinách byla schopna rozklíčovat z písma základní vlastnosti pisatele. Eva má dobře nastavenou výuku s praktickými ukázkami. Myslím, že informace, znalosti z kurzu se mi mohou hodit i v běžném životě. V kurzu jsem se setkala s dalšími zajímavými lidmi, což bude určitě osobou příjemné lektorky Evy.

Děkuji Alena

30.6.2012

Kurz byl pestrý, splnil moje očekávání. Ukázal možnosti popisu charakteru nejen písem, ale i jinými formami - psychologie, test osobnosti, mandala. Ač je jasné, že šlo jen o základní seznámení s jednotlivými způsoby, myslím, že bychom už dokázali alespoň základní rozbor udělat. Měla bych zájem o pokračovací kurz.

Stáňa


30.6.2012

Plus: to co jsem očekávála, jsem dostala, jsem na vahách, zda pokračovat, i tento "začátečnický" kurz mi pomůže ulehčit si práci, využiji "tahák" - super !
Minus: vyhovovalo by mi to formou intenzivnějšího charakteru (buď celý víkend nebo alespoň pět hodin v kuse)

Martina

30.6.2012

Nevěděl jsem, co bych od toho měl očekávat, takže mě to nemohlo ani zklamat, ani překvapit. Ale jezdil jsem sem rád, takže to splnilo to, co jsem chtěl - rozšířit si obzory v oblasti psychologie. To, že jsem se nakonec přiučil i něco o grafologii, které jsem zprvu moc nedůvěřoval, bylo další plus. O možném pokračování budu ještě uvažovat.

Díky Jirka H.

30.6.2012

Kurz splnil moje očekávání, i když mě více zaujala samotná psychologie a kresby než grafologie. Naučila jsem se spoustu zajímavých věcí, které budu určitě v běžných dnech pozorovat a více vnímat. Ráda bych v kurzu pokračovala i dál. Hodiny byly prokládané teorií i kresbou, takže jsem se nenudila a užívala si nové informace.

Kristýna Lenkerová


20.10. 2011

Kurz grafologie splnil mé očekávání. Zpřijemnil mi každé úterý. Naučila jsem se spoustu nových a zajímavých věcí, které doufám budu moci využít v budoucnu ve své profesní praxi. :-)) Velmi se mi líbí způsob učení: "Hoďte ho do vody a on se naučí plavat." Chtěla bych za vše velmi poděkovat, nejen nové znalosti, ale také příjemné jednání, přátelská atmosféra.

Díky moc Markéta


20.10. 201

Kurz splnil očekávání. Velmi zajímavé. Rozhodně potřeba pokračovat. Téma je obsáhlé a 12 hodin nestačí. :-) Pokud bude další, pak určitě více procvičit čtení písma. Jinak bez výtky.

Šárka Michnová

20.10. 2011

Kurz je zábavný, poučný a forma kurzu přímo inspiruje k tomu, aby se člověk o tuto problematiku zajímal víc. Eva velmi zajímavě, poutavě a přitom humorně provází kurzem a bude mi moc chybět ona, tento kurz a v neposlední řadě i parťačky z kurzu. Děkuji a přeji, ať i další kurzy se podaří.

Stáňa K.

20.10. 2011

S kurzem jsem byla maximálně spokojená, nemám žádné výtky. Eva je fajn lektorka. Hodiny byly zábavné, poučné. Škoda, že bylo tak málo času věnovat se více psychologii a grafologii do hloubky. Kurz určitě doporučuji i jiným, koho baví tato oblast.

Zuzana Mitinová

 
20.10. 2011

Evi, díky za skvěle připravený kurz grafologie, který nám všem dělal úterky o moc hezčí. :-)  Mohu jenom doporučit !

Soňa Rampulová

20.10. 2011

Kurz "Psychologem nanečisto" do posledního písmene splnil, to co píše ve své upoutávce. Poutavou, zajímavou, nevšední, praktickou formou nás seznamuje se vším, co je v daném časovém rozmezí možné. Nové informace, které jsou dokresleny silnou osobností a širokým přehledem lektorky Evy podávají úžasný vhled do tajů grafologie a psychologie. Podmanivost, výraznost a emocionalita jejího podání vtahuje účastníky do  oblasti, která je pro řadu z nás neprozkoumána. Všem, kteří se chtějí dovědět nejen něco nového, ale chtějí získat energii, pochopit některé své stránky osobnosti, vřele doporučuji strávit tento čas v přítomnosti člověka lektorky Evy, které mohu takto říci ještě jednou: "Díky za vše." A když se vám ještě k tomu sejde parta takových "úžasňáků", jako byly ty naše ženy, pak je to zážitek ten největší.

Šárka 

20.10. 2011

Evi, chtěla jsem Ti moc poděkovat za otevření kurzu grafologie a za Tvůj čas, který jsi nám věnovala. Nejen, že to byl relaxující večer, který mě vždycky neskutečně nabil, ale také to byla další z těch poznávacích cest, na které člověk zjišťuje, kým vlastně je - a tím se stává silnější - alespoň tedy v mém případě:-) Díky tomuto kurzu, Tvému skvělému podání a vedení se mi otevřely další dveře do vědění a já si toho moc vážím. Pokud bude náš kurz pokračovat - a budu mít tu možnost ho navštěvovat, budu moc ráda. Ještě jednou děkuji za všechno. S pozdravem a přáním všeho nejlepšího
Renata

18. 10. 2010 Jsem strašně ráda, že jsem se přihlásila, i když jsem si na začátku nedovedla moc představit, že budu někde sedět s naprosto cizími lidmi a povídat jim něco o sobě. Musím přiznat, že jsem musela překonat určitý strach a ostych a už to mě hodně nastartovalo. Potkala jsem skvělou partu lidí a domů si vždy odnášela spoustu nových informací a poznatků, včetně těch o sobě samé. Grafologii se budu coby krásnému koníčkovi určitě věnovat i nadále, moc děkuji za Tvé nadšení a za zajímavé a poutavé vedení všech lekcí, jsi opravdu zapálená pro věc a myslím, že jsi schopná svým nadšením strhnout i poněkud konzervativní jedince, což myslím jsem... :-) Kurz můžu doporučit všem, kteří chtějí umět dívat se na věci i z jiných úhlů a porozumět lépe nejen sami sobě, ale i lidem kolem sebe.

Denisa

18. 10. 2010   Moc a moc se těsím na další pokračování! Lační studenti čekají na vypuštění Psychohrátek II! Děkuji za šest skvělých večerů plných smíchu, zábavy a poznání.

Eva

18. 10. 2010   Doporučuji, doporučuji, doporučuji. Na každou středu jsem se vždycky těsila, i když jsem byla unavená, tak mě kurz vždy nabyl energií. Eva pro nás promyslela každou hodinu do minuty. Skvělé a ještě jednou doporučuji.

Lenka Ha.

18. 10. 2010   Kurz byl zajímavý, plný pohody a nových poznatků. Exkurze do grafologie byla velmi hodnotná, zajímavá a na profesionální úrovni.

Děkuji Alena Kadlecová

18. 10. 2010   Moc mě tento kurz potěšil a nadchl. Budu se těšit na další poznání psychologie, grafologie a sebe samé. Kurz mi dal představu o teoretické části s poznáním partnerského rukopisu. Budu ráda za další pokračování ...

S přáním krásného dne 

Silvie Slabá

18. 10. 2010   Příjemný kurz, dostatečné informace k jednotlivým tématům grafologie, u psychologie bych ocenila možná trochu více informací - detailů. V každém případě děkuji za skvělé informace a příjemně, dobře strávený čas.

Barbora

18. 10. 2010   Milá Evičko,

kurz je super a uvítala bych více ukázek rukopisů a podrobnější info o podpisu (ale to stejně bez dalšího textu nedá asi poznat, tak asi nic :-)

Jarmila

18. 10. 2010   Zdravím Evo,

především, chci poděkovat, za skvělé chvíle strávené na tomto kurzu :-)!
Ráda bych se ještě více dozvěděla o vlivu alkoholu na písmo jedince. Snad také o doplňující literatuře pro samostudium a také, zda se k sobě dva lidé hodí, dle písma. (psáno v polovině kurzu)

Děkuji Natálie
tlumočnice
 
19. 11.2009

Tento kurz se mi velice líbí. Možná bych se více ještě zaměřila na popis toho, co dané písmo může ukázat. Baví mě příklady ukázek typu: co si myslíte, že je toto za člověka, který psal daný text a poté když nám daného člověka charakterizujete (např. tento měl skony k sebevraždě, tento byl trestně stíhán apod.) Jinak nemám žádné specifické požadavky.

Děkuji

19. 11.2009

Velmi jednoduše - obsah i způsob vedení kurzu se mi moc líbí a nemám výhrady. :-)

Děkuji Katka


19. 11.2009

Milá Evo,

s kurzem jsem spokojená. S jeho průběhem i obsahem. Jsou to pro mě věci nové a zajímavé. Tyto věci mě vždy lákaly a jsem ráda, že se jim mohu věnovat.

Katka M.

19. 11.2009

Kurz mi přináší zamyšlení nad písmem i lidmi, koukám na věci jinak než předtím, libí se mi styl vedení, doufám, že na konci kurzu budu schopna sama číst v rukopisech (zatím v polovině kurzu vím nebo jsem poznala hodně, ale chci ještě více informací), v některých věcech mám ještě zmatek

Lenka


19. 11.2009

Kurz se mi líbil. Ocenila bych víc a víc ukázek písem, mandal atd. jsou moc zajímavé, stejně jako komentáře lektorky, i leckdy různorodé názory ostatních. Sešla se fajn parta lidí, doufám, že se ještě někdy dohromady uvidíme a budou pokračovací kurzy.

p.s. Navrhuji sraz přátel Evy K. a jejich kurzů!

Martina

19. 11.2009

Psychohrátky "Psychologem nanečisto" zcela naplnily mé očekávání. Chtěla jsem se dobře pobavit a něco zajímavého se dozvědět. V našem kruhu jsme se bavily skvěle. Evča nás skvěle kaučovala, směřovala k vlastním projevům, byl to opravdu skvěle strávený čas v báječné společnosti. Jen víc a hustěji podobných akcí. 

Lenka

 

19. 11.2009

Evi, jsem ti opravdu vděčná za kurz, který byl pro mě opravdu velmi zajímavý a podnětný. Jsi charasmatická, milá a velmi zajímavá osobnost. Ráda bych se dál zajímala o psychologii i grafologii, i když v současné době nemám domyšleno konkrétně co a jak. Kurz mě velice nabíjel, bavilo mě poznávat holky v kruhu, je to oblast, kterou mám málo prozkoumanou. Tvá energická povaha spojená se skromností ve mně zanechá moc příjemnou vzpomínku. Škoda, že to bylo jen 6x. Přesto moc díky

Jana Benešová


19. 11.2009

Kurz je, myslím, velký úspěch a svědčí o schopnostech vedoucí lektorky pracovat se skupinou lidí. Přivítala bych také nějaké "pokračovací" kursy a osobně určitě v oblasti psychologie a grafologie budu hledat možnosti dalšího vzdělání v této oblasti.

Děkuji Jana R.

19. 11.2009

Celé školení pojato velmi zábavnou formou. Eva je zapálenou lektorkou a její nadšení pro věc strhne ostatní, ať už chtějí nebo ne. Na každou hodinu jsem se těšila. A řekla bych, že 6 sezení je málo. Psychologem nanečisto poodkryje alespoň něco málo z toho, o co se člověk zajímá a naučí vnímat věci, nad kterými se předtím ani nepozastavil, obvzlášť, co se grafologie týče. Takže až to Eva rozjede na víc sezení, už předem se hlásím.

Katka

12. 3.2009

Na tomto kurzu jsem opět získala nové zkušenosti, které mě obohatily. Vzájemná kolektivní spolupráce byla zajímavá, už protože se člověk setká s lidmi stejného zájmu. Hodně mě zaujaly nové poznatky v oblasti grafologie, které jsem doposud neznala. Myslím si, že je to skvělá zkušenost do života. Doporučuji všem, kteří chtějí poznat nejen sami sebe, ale i orientovat se ve světě kolem nás.

Míla

12. 3.2009

Milá Evo, za kurz "Psychologem nanečisto" Ti moc děkuji. Zábavnou a nenásilnou formou jsi nám vysvětlila základy grafologie a s tím spojenou typologii osob. Hodně jsem se dozvěděla a v mnohém mě to donutilo přemýšlet o svém životě i životě mých blízkých a známých. Našla jsem osoby, které mi ochotně dávali své rukopisy a mysleli si, že se dozví vše. Vždycky jsem jim s úsměvem vysvětlila, že si kurz můžou vyzkoušet sami, ale že se na jejich rukopis nezávazně podívám. Třeba budeš mít další zájemce o kurz. Přeji ti hodně úspěchů a ještě jednou děkuji!

Martina Š.

12. 3.2009

Moc příjemné a inspirativní. Škoda, že jen 6 lekcí ... Co takhle pokračování? Lektorka (Eva) zajímavá a velmi otevřená osobnost. Díky a bude-li pokračování, ráda se přihlásím.

Díky Jana

21.3.2008

Kurz byl ve velice příjemné prostředí s velice příjemnou a sympatickou lektorkou. Seznámili jsme se velice zajímavým způsobem s grafologií a psychologií. Velice mě toto téma zajímá a díky tomuto kurzu jsem objevila i další způsoby využití grafologie a další zajímavé "podobory" psychologie. Jen je škoda, že je kurz tak krátký. :-) Brala bych delší kurz a více zajímavých informací. Líbilo se mi, že jsme si teorii ukázali hned v praxi, to považuji za velice důležité v tomto oboru. Tento kurz předčil mé očekávání v pozitivním smyslu.

Adéla V.

21.3.2008

Mě se kurz moc líbil. V pojatelné formě mně informoval o základech. Zároveň zábavnou formou. A musím říct, že i prostředí a příjemní lidé pro mne byli balzámem na duši. :) Myslím, že i v případě, že by existovalo jeho pokračování, bych pokračovala.

Barbora D.

21.3.2008

Musím přiznat, že jsem se na kurzu bavila. Na každou hodinu jsem se těšila a i když nešlo o žádnou záplavu informací, jako ve škole, odcházela jsem vždycky o kus chytřejší. Dozvěděla jsem se něco o sobě i o svých blízkých. Sešla se fajn parta a hodina a půl týdně pro nás byla málo. Určitě bych nepohrdla nějakým pokračováním. Něco jako navazující kurz by bylo skvělé!

Veronika K.

21.3.2008

Myšlenka psychohrátek je zajímavá. Ve své podstatě ojedinělá. A všechno jiné se mně prostě líbí. Náplň člověka zaujala. Je dobré se do věci ponořit a hlavně nehlídat čas a to se Ti na nás podařilo. Snad jenom délka hodin byla podle mého úsudku krátká.


Ještě jednou děkuji a přeji co nejhezčí prázdninové dny

Naďa

(Hradec Králové)

 21.3.2008

V březnu jsme se zúčastnily "psychohrátek" a bylo to moc příjemné setkání a strávení volného času, poznaly jsme nové lidi a společně jsme si to užily. Výlety ze Šumavy do Prahy stály opravdu zato a moc rády vzpomínáme na naše setkání. Přineslo nám to jiný pohled na sebe, ale i na ostatní kolem sebe.

Pavlína a Jana ze Šumavy

© Copyright Psychology4life